Play off

FINAL FOUR                                                                                                                                                                

6.11.  / -.- / Finále                                                                                                                                                                              

Víťaz SF1 - Víťaz SF2 / -:- 

6.11.  / -.- / Zápas o 3. miesto                                                                                                                                                              

Porazený zo SF1 - Porazený zo SF2 / -:- 

6.11. / -.- / 2. Semifinále                                                                                                                                                                      

Víťaz skupiny z KE - 2. zo skupiny z TT / -:- 

6.11.  / -.- / 1. Semifinále                                                                                                                                                                     

Víťaz skupiny z TT - 2. zo skupiny z KE / -:- 

Štvrťfinále                                                                                                                                                                  

23.10.  / -.- / Telocvičňa Slávia Trnava                                                                                                                                                   

NK Slávia Trnava - NK Revúca / -:- 

23.10.  / -.- / Telocvičňa Slávia Trnava                                                                                                                                                   

NK Slávia Trnava - NK Belá nad Cirochou / -:- 

23.10. / -.- / Telocvičňa Slávia Trnava                                                                                                                                                    

NK Revúca - NK Belá nad Cirochou / -:- 

23.10.  / -.- / Telocvičňa ZŠ Bruselská Košice                                                                                                                                          

NO KAC Jednota Košice - NK Tornaľa / -:- 

23.10.  / -.- / Telocvičňa ZŠ Bruselská Košice                                                                                                                                          

NO KAC Jednota Košice - ŠK Laborec Humenné / -:- 

23.10. / -.- / Telocvičňa ZŠ Bruselská Košice                                                                                                                                           

ŠK Laborec Humenné - NK Tornaľa / -:- 

Osemfinále                                                                                                                                                                 

10.10.  / 9.30 /                                                                                                                                                                                   

NK Vrbové - NK Belá nad Cirochou / 3:4 

9.10.  / 9.30 /                                                                                                                                                                                    

ŠK Laborec Humenné - NK Martin / 4:3 

9.10. / 10.00 /                                                                                                                                                                                    

NK Tornaľa - NK Vinodol / 7:0 

Základná časť západ

 10. kolo 

19.9.  / 9.00 /

NK Slávia Trnava - NK Vrbové / 5:2 

19.9. / 9.00 /

ŠK Vrakuňa Bratislava - NK Moravany / 6:1 

 9. kolo 

12.9.  / 9.30 /

ŠK Vrakuňa Bratislava - NK Vinodol / 1:6 

12.9. / 9.00 /

NK Moravany - NK Slávia Trnava / 0:7 

 8. kolo 

5.9.  / 9.30 /

NK Vinodol - NK Moravany / 6:1 

5.9. / 9.30 /

NK Vrbové - ŠK Vrakuňa Bratislava / 6:1 

 7. kolo 

22.8.  / 9.30 /

NK Vinodol - NK Vrbové / 3:4 

22.8. / 9.00 /

ŠK Vrakuňa Bratislava - NK Slávia Trnava / 0:7 

 6. kolo 

8.8.  / 9.30 /

NK Moravany - NK Vrbové / 3:4 

8.8. / 9.30 /

NK Vinodol - NK Slávia Trnava / 2:5 

 5. kolo 

4.7.  / 9.30 /

NK Moravany - ŠK Vrakuňa Bratislava / 2:5 

4.7. / 9.30 /

NK Vrbové - NK Slávia Trnava / 0:7 

 4. kolo 

27.6.  / 9.30 /

NK Vinodol - ŠK Vrakuňa Bratislava / 7:0 

27.6. / 9.00 /

NK Slávia Trnava - NK Moravany / 7:0 

 3. kolo 

20.6.  / 9.30 /

NK Moravany - NK Vinodol / 0:7 

20.6. / 9.00 /

ŠK Vrakuňa Bratislava - NK Vrbové / 1:6 

 2. kolo 

13.6.  / 9.30 /

NK Vrbové - NK Vinodol / 4:3 

13.6. / 9.00 /

NK Slávia Trnava - ŠK Vrakuňa Bratislava / 7:0 

 1. kolo 

6.6.  / 9.30 /

NK Vrbové - NK Moravany / 6:1 

6.6. / 9.00 /

NK Slávia Trnava - NK Vinodol / 5:2