top of page

Sústredenie žien

Aktualizováno: 9. 5.

Prvý aprílový víkend patril nielen 7. ročníku turnaja Ruža Cup, ale zároveň reprezentačnému sústredeniu žien v Diakovej. Na prvom stretnutí tohto roka, 6.apríla, sa zúčastnilo 7 hráčok. Jednodňové sústredenie bolo rozdelené do dvoch tréningových blokov, doobeda a poobede.


"Som rád, že sme s dievčatami mohli takto otvoriť sezónu. Aj napriek tomu, že nás tento rok nečaká žiadne vrcholné medzinárodné podujatie, je dôležité naďalej sa stretávať a zohrávať sa. Najbližšie máme v pláne účasť na turnaji vo Vsetíne začiatkom júla, ktorý je tradične spojený so sústredením a o dva týždne neskôr turnaj Esterel vo Francúzsku. Koncom roka by sme chceli zorganizovať aj medzinárodné stretnutie s Poľskom, kde by si dievčatá mohli zmerať sily. S Poľkami sa pravdepodobne stretneme aj na spomínanom turnaji vo Vsetíne.", povedal reprezentačný tréner žien, Richard Makara.


Slovenská ženská reprezentácia obsadila na posledných majstrovstvách sveta vo Švajčiarsku minulý rok 2. miesto v disciplíne dvojíc. V trojiciach a singli skončilo Slovensko na šiestej priečke.


Účastníčky sústredenia:

Mirka Perunová

Katka Šimková

Gabriela Viňanská

Zuzana Tafsi

Zuzana Kosová

Monika Beňušová

Lenka Žažová


Tréner: Richard Makara

Za komisiu reprezentácie: Patrik Perun

21 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page