top of page

Sústredenie na jeden dopad

Aktualizováno: 10. 5.

V sobotu, 2. marca, sa v športovej hale v Diakovej konalo jednodňové sústredenie mužov na jeden dopad. Bolo to prvé zo série jednodopadových stretnutí, ktorých cieľom je zamerať sa výlučne na zdokonaľovanie techniky, presnosnosti a zohranosti v dvojiciach a trojiciach.


Keďže v najvyššej slovenskej nohejbalovej lige je väčšina zápasov hraná na dva dopady, vidíme potrebu takýchto tréningov. Chlapci sa potrebujú zohrať a získať väčšiu istotu práve v hre na jeden dopad, ktorá je kľúčová pre dosiahnutie dobrých výsledkov na tohtoročných majstrovstvách sveta. Spolu s komisiou reprezentácie a výkonným výborom sme sa preto rozhodli zaradiť tento typ tréningov do plánu na tento rok," vyjadril sa prezident SNA, Miroslav Kováč.


Na tréningovom sústredení sa zúčastnilo 12 hráčov. Vítame túto myšlienku jednodopadových sústredení. Toto prvé stretnutie bolo otvorené pre všetkych hráčov, ktorí prejavili záujem. To nám umožnilo vidieť chlapcov po technickej aj hracej stránke. Tešíme sa aj posile reprezentácie v podobe Honzu Chalupu. Jeho príchod bude určite obohatením našej reprezentácie nielen herne, ale aj ľudsky. Chlapci sú motivovaní a majú chuť trénovať. To je veľmi dôležité, aj keď nás čaká ešte náročná sezóna. Verím ale, že spolu s Rišom Makarom sa nám podarí pripraviť hráčov čo najlepšie a dosiahneme výborné výsledky," potvrdil reprezentačný tréner Patrik Perun.


Najbližšie plánované stretnutie mužskej reprezentácie bude 20. apríla v Diakovej.


Zúčastnení hráči:

Ján Brutovský

Silven Gálus

Marek Hulín

Jan Chalupa

Tomáš Dulava

Samuel Novák

Branislav Kameniar

Adam Varga

Jaroslav Ifka

Rastislav Tabaka

Martin Kozár

Matúš Rácik


Tréner: Patrik Perun

Asistent trénera: Richard Makara
Tip:

Míchejte různé styly. Zvolte si jeden styl rozvržení pro hlavní stránku blogu a jiný styl pro stránky s kategoriemi. Styly rozvržení můžete kdykoliv změnit, dokonce i poté, co blog zveřejníte.


Zde je návod jak to udělat:

  1. Přejděte na Nastavení > Kategorie

  2. Klikněte na ikonu s třemi tečkami

  3. Klikněte na Upravit


13 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page