top of page

Prešovská nohejbalová liga 2022 / 2023

 1. kolo 

Streda 19. Október / 18.00 / ZŠ Fintice

Ingos Prešov - NK Remeniny / 5:11, 7:11 / 0:2  
NK Teriakovce - OŠK Fintice / 3:11, 3:11 / 0:2 
Ingos Prešov - NK Teriakovce / 11:8, 10:11, 11:5 / 2:1 
NK Remeniny - OŠK Fintice / 5:11, 11:9, 11:7 / 2:1 
NK Remeniny - NK Teriakovce / 11:4, 11:4 / 2:0 
Ingos Prešov - OŠK Fintice / 1:11, 6:11 / 0:2 

 2. kolo 

Streda 26. Október / 18.00 / ZŠ Fintice

VTJ Letisko - NK Ražňany 11:1, 11:6 / 2:0 
NK Levoča - TJ Magura Zborov 7:11, 9:11 / 0:2 
VTJ Letisko - NK Levoča 11:6, 11:7 / 2:0 
NK Ražňany - TJ Magura Zborov 4:11, 3:11 / 0:2 
NK Ražňany - NK Levoča 2:11, 4:11 / 0:2 
VTJ Letisko - TJ Magura Zborov 11:6, 10:11, 12:10 / 2:1 

 3. kolo 

Streda 3. November  / 18.00 / ZŠ Fintice

NK Ražňany NK Levoča 5:11, 4:11 / 0:2 
TJ Magura Zborov NK Levoča 11:5, 11:5 / 2:0 
Ingos Prešov TJ Magura Zborov 11:9, 11:9 / 2:0 
Ingos Prešov NK Levoča 11:9, 4:11, 11:9 / 2:1 
TJ Magura Zborov NK Ražňany 11:2, 11:1 / 2:0 
Ingos Prešov NK Ražňany 11:5, 11:4 / 2:0 

 4. kolo 

Streda 9. November / 18.00 / ZŠ Fintice

VTJ Letisko - OŠK Fintice 3:11, 6:11 / 0:2 
NK Teriakovce - OŠK Fintice 3:11, 3:11 / 0:2 
NK Remeniny - VTJ Letisko 11:10, 11:8 / 2:0 
NK Remeniny - OŠK Fintice 7:11, 10:11 / 0:2 
NK Teriakovce - VTJ Letisko 1:11, 2:11 / 0:2 
NK Remeniny - VTJ Letisko 9:11, 11:10, 9:11 / 1:2 

 5. kolo 

Streda 16. Novembra / 18.00 / ZŠ Fintice

NK Ražňany - NK Levoča 8:11, 1:11 / 0:2 
TJ Magura - Zborov NK Levoča 10:11, 11: 7, 6:11 / 1:2 
NK Remeniny - NK Ražňany 11: 6, 11: 6 / 2:0 

NK Remeniny - NK Levoča 11: 5, 9:11, 11: 7 / 2:1 
TJ Magura Zborov - NK Ražňany 11: 3, 11: 6 / 2:0 
NK Remeniny - TJ Magura Zborov 0:11, 9:11 / 0:2 
TJ Magura Zborov - NK Ražňany 11: 4, 11: 6 / 2:0 

 6. kolo 

Streda 23. November / 18.00 / ZŠ Fintice

Ingos Prešov - VTJ Letisko 2:11, 1:11 / 0:2 
NK Ražňany - OŠK Fintice 4:11, 2:11 / 0:2 
Ingos Prešov - NK Ražňany 11:8, 10:11, 11:6 / 2:1 
VTJ Letisko - PŠK Fintice 9:11, 9:11 / 0:2 
VTJ Letisko - NK Ražňany 11:2, 11:6 / 2:0 
Ingos Prešov - OŠK Fintice 8:11, 1:11 / 0:2 

 7. kolo 

Streda 30. November / 18.00 / ZŠ Fintice

NK Teriakovce - NK Levoča  7:11, 6:11 / 0:2 
NK Remeniny - NK Levoča  8:11, 11:10, 8:11 / 1:2 
Ingos Prešov - NK Remeniny  11:-10, 9:11,7:11 / 1:2 
Ingos Prešov - NK Levoča  11:7, 7:11,12:10 /2:1 
Ingos Prešov - NK Teriakovce 
 11:7, 11:8 / 2:0 

NK Remeniny - NK Teriakovce  11:7, 11:10 / 2:0 

 8. kolo 

Streda 7. December / 18.00 / ZŠ Fintice

NK Teriakovce - TJ Magura Zborov /  6:11, 2 :11 / 0:2 
VTJ Letisko  -NK Ražňany  11:6, 11:7 / 2:0 
NK Teriakovce - VTJ Letisko /  2:11, 3:11 / 0:2 
TJ Magura Zborov - NK Ražňany  11:2, 11:4 / 2:0 
TJ Magura Zborov - VTJ Letisko 
 11:7, 9:11, 11:7 / 2:1 

NK Teriakovce - NK Ražňany  9:11, 10:11 / 0:2 

 9. kolo 

Streda 14. December / 18.00 / ZŠ Fintice

VTJ Letisko - NK Levoča  11:5, 11:4 / 2:0 
NK Teriakovce - NK Levoča  11:10, 7:11, 6:11 / 1:2 
Ingos Prešov - NK Teriakovce  11:10, 11:3 / 2:0 
Ingos Prešov - NK Levoča  10:11, 10:11 / 0:2 
Ingos Prešov - VTJ Letisko  3:11, 5:11 / 0:2 
NK Teriakovce - VTJ Letisko 
 5:11, 5:11 / 0:2 

 10. kolo 

Streda 11. Január / 18.00 / ZŠ Fintice

NK Levoča - OŠK Fintice /  11:10, 11:10 / 2:0 
TJ Magura Zborov - NK Levoča /  11:8, 11:9 / 2:0 
NK Teriakovce - TJ Magura Zborov  4:11, 4:11 / 0:2 
NK Teriakovce - OŠK Fintice  6:11, 5:11 / 0:2 
TJ Magura Zborov - OŠK Fintice  10:11. 11:4, 11:7 / 2:1 

 11. kolo 

Streda 18. Január / 18.00 / ZŠ Fintice

Ingos Prešov - NK Remeniny / 6:11, 5:11 / 0:2 
TJ Magura Zborov - OŠK Fintice  6:11, 6:11 / 0:2 
Ingos Prešov - OŠK Fintice  6:11, 9:11 / 0:2 
NK Remeniny - TJ Magura Zborov  9:11, 5:11 / 0:2 
Ingos Prešov - TJ Magura Zborov  4:11, 6:11 / 0:2 
NK Remeniny - OŠK Fintice  6:11, 9:11 / 0:2 
Ingos Prešov - NK Remeniny  11:9, 9:11,8:11 / 1:2  

 12. kolo 

Streda 25. Január / 18.00 / ZŠ Fintice

NK Teriakovce - NK Levoča  4:11, 4:11 / 0:2 
NK Remeniny - NK Levoča  4:11, 8:11 / 0:2 
NK Remeniny - NK Ražňany 11: 6, 11: 9 / 2:0 
NK Remeniny - NK Teriakovce 11: 5, 11: 3 / 2:0 
NK Teriakovce - NK Ražňany 11: 10, 11: 5 / 2:0 
NK Remeniny - NK Ražňany  9:
11, 5:11,13:11 / 2:1 

 13. kolo 

Streda 1. Február / 18.00 / ZŠ Fintice

Ingos Prešov - TJ Magura Zborov  5:11, 5:11 / 0:2 
VTJ Letisko - NK Fintice  5:11, 5:11 / 0:2 
Ingos Prešov - VTJ Letisko  2 :11, 2:11 / 0:2 
TJ Magura Zborov - NK Fintice  7 :11, 5:11 / 0:2 
Ingos Prešov - NK Fintice  4:11, 6:11 / 0:2 
TJ Magura Zborov - VTJ Letisko  7 :11, 10:11 / 0:2 

 14. kolo 

Streda 8. Február / 18.00 / ZŠ Fintice

NK Remeniny - VTJ Letisko  -:- 
TJ Magura Zborov - OŠK Fintice  -:- 
TJ Magura Zborov - VTJ Letisko  -:- 
NK Remeniny - OŠK Fintice  -:- 
TJ Magura Zborov - VTJ Letisko  -:- 

 15. kolo 

Streda 18. Február / 18.00 / ZŠ Fintice

Ingos Prešov - NK Teriakovce  -:- 
NK Ražňany - OŠK Fintice  -:- 
Ingos Prešov - OŠK Fintice  -:- 

NK Teriakovce - NK Ražňany  -:- 
NK Teriakovce - OŠK Fintice  -:- 
Ingos Prešov - NK Ražňany  -:- 
NK Teriakovce - NK Ražňany  -:- 

 16. kolo 

Streda 22. Február / 18.00 / ZŠ Fintice

NK Remeniny - VTJ Letisko  -:- 
NK Ražňany - OŠK Fintice  -:- 
NK Remeniny - NK Ražňany  -:- 
NK Remeniny - OŠK Fintice  -:- 
VTJ Letisko - NK Ražňany  -:- 
NK Remeniny - VTJ Letisko  -:- 

 17. kolo 

Streda 1. Marec / 18.00 / ZŠ Fintice

TJ Magura Zborov - NK Levoča  -:- 
NK Teriakovce - NK Levoča  -:- 
NK Remeniny - TJ Magura Zborov  -:- 
NK Remeniny - NK Levoča  -:- 
NK Levoča - TJ Magura Zborov  -:- 
NK Remeniny - NK Teriakovce  -:- 
NK Teriakovce - TJ Magura Zborov 
 -:-  

 18. kolo 

Streda 8. Marec / 18.00 / ZŠ Fintice

Ingos Prešov - VTJ Letisko  -:- 
NK Ražňany - NK Levoča  -:- 
Ingos Prešov - NK Ražňany  -:- 
VTJ Letisko - NK Levoča 
 -:- 

Ingos Prešov - NK Levoča  -:- 
Ingos Prešov - VTJ Letisko 
 -:- 

 19. kolo 

Streda 15. Marec / 18.00 / ZŠ Fintice

NK Levoča - OŠK Fintice  -:- 
NK Teriakovce - NK Levoča  -:- 
NK Teriakovce - VTJ Letisko  -:- 
VTJ Letisko - NK Levoča  -:- 
NK Levoča - OŠK Fintice  -:- 
NK Teriakovce - OŠK Fintice  -:- 

 20. kolo 

Streda 22. Marec / 18.00 / ZŠ Fintice

Ingos Prešov - NK Remeniny  -:- 
NK Teriakovce - TJ Magura Zborov  -:- 
Ingos Prešov - NK Teriakovce  -:- 
NK Remeniny - TJ Magura Zborov  -:- 
NK Remeniny - NK Teriakovce  -:- 
Ingos Prešov - TJ Magura Zborov 
 -:- 

 21. kolo 

Streda 29. Marec / 18.00 / ZŠ Fintice

NK Levoča - OŠK Fintice  -:- 
VTJ Letisko - NK Levoča  -:- 
VTJ Letisko - NK Ražňany  -:- 
NK Ražňany - NK Levoča  -:- 
NK Ražňany - OŠK Fintice  -:- 
VTJ Letisko - OŠK Fintice  -:- 

 22. kolo 

Streda 5. Apríl / 18.00 / ZŠ Fintice

VTJ Letisko - NK Teriakovce  -:- 
VTJ Letisko - TJ Magura Zborov  -:- 
NK Teriakovce - OŠK Fintice  -:- 
OŠK Fintice - TJ Magura Zborov  -:- 
NK Ražňany - NK Teriakovce  -:- 
NK Ražňany - TJ Magura Zborov  -:- 

 23. kolo 

Streda 12. Apríl / 18.00 / ZŠ Fintice

NK Remeniny - NK Levoča  -:- 
Ingos Prešov - NK Levoča  -:- 
Ingos Prešov - NK Ražňany  -:- 
OŠK Fintice - NK Remeniny  -:- 
NK Remeniny - NK Ražňany  -:- 
OŠK Fintice - Ingos Prešov  -:- 

bottom of page